Od 3.01.2023 r. przeprowadzenie audytu energetycznego budynku jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego jest wymagane do uzyskania wyższej dotacji z Programu Czyste Powietrze.

Warunkiem ubiegania się o większe dofinansowanie będzie wykazanie w audycie energetycznym domu lub lokalu, że zastosowany zakres prac termomodernizacyjnych zmniejszy zapotrzebowanie na energię użytkową o 40 % lub zapotrzebowanie na energię użytkową budynku lub lokalu zmniejszy się do 80 kWh/m2rok. 

Poniesiony koszt za wykonanie audytu energetycznego domu jest zwracany w dotacji nie pomniejszając puli dofinansowania na resztę prac.

Na potrzeby Programu CZYSTE POWIETRZE wykonujemy audyt energetyczny budynku oraz  doradzimy jakie należy zastosować rozwiązania aby otrzymać wyższą dotację.

Jesteś zainteresowany dotacją z Programu Czyste Powietrze 
i przeprowadzeniem audytu energetycznego domu zadzwoń już teraz!

Concept of ecological and bio energetic house.Energy class.The desk has its place,house models,crayons,bulbs,coffee cup,calculator,Statistical documents,Detail of house efficiency rating on notebooks.
Audyt Energetyczny Czyste Powietrze

TELEFON

Zadzwoń i omów z nami swój przypadek

Audyt Energetyczny Czyste Powietrze

AUDYT

Umów termin wizji lokalnej budynku

Audyt Energetyczny Czyste Powietrze

WYMIANA

Wykonaj prace zawarte w audycie

Audyt Energetyczny Czyste Powietrze

WYPŁATA

Rozlicz dotację i otrzymaj pieniądze

hand_with_telephone_newsletter
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego CEN-RAT Sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i drogą telefoniczną. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż wyrażona przeze mnie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. Znam i akceptuję Politykę prywatności oraz postanowienia RODO.