OGRZEWANIE PODŁOGOWE, INSTALACJE WODNO - KANALIZACYJNE

Swoim klientom proponujemy fachowe doradztwo oraz dobór optymalnych rozwiązań ogrzewania podłogowego dostosowanego dla domów, firm, mieszkań.
Każda usługa wykonana jest zgodnie z ogólnymi zasadami budowlanymi tak by każdy klient był zadowolony. Naszą fachowość można potwierdzić referencjami od zadowolonych klientów.

Wykonujemy instalacje wodno–kanalizacyjne. Naszą ofertę kierujemy do klientów planujących zarówno nowe instalacje jak i modernizację już istniejących.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

– montaż instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
– wymianę i naprawę pionów kanalizacyjnych oraz wodnych,
– przyłącza wody do budynków,
– przyłącza kanalizacji sanitarnej oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Oferujemy sprawdzone przez nas technologie, korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Ważne są dla nas potrzeby Inwestora, dlatego też przy realizacji inwestycji bierzemy pod uwagę możliwości finansowe klienta.
Każdą inwestycję poprzedzamy sporządzeniem kosztorysu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego CEN-RAT Sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i drogą telefoniczną. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż wyrażona przeze mnie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. Znam i akceptuję Politykę prywatności oraz postanowienia RODO.