W związku z panującym zagrożeniem pandemicznym chorobą Covid-19, proponujemy współpracę w zakresie  zarówno profilaktycznej  jak i interwencyjnej dezynfekcji wszelkiego rodzaju pomieszczeń takich jak:

  • biura,
  • klatki schodowe,
  • magazyny,
  • pomieszczenia socjalne i  mieszkalne,
  • hotele,
  • hale produkcyjne
  • inne obiekty użyteczności publicznej (przystanki, wiaty, pojazdy).

 Sprzęt oraz środki biobójcze stosowane przez nas skutecznie zwalczają wirusy, bakterie, grzyby, równocześnie są bezpieczne dla ludzi i środowiska – posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie oraz wiedzę z zakresu dezynfekcji zdobytą na kursach organizowanych przez Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach na co przedstawiamy stosowne zaświadczenia i certyfikaty. Stosowane metody dezynfekcji są dobierane do indywidualnych potrzeb klienta (zamgławianie termiczne, zamgławianie ULV, ozonowanie itp.).

W ofercie posiadamy również mgłową instalację dezynfekującą, która skutecznie zapobiega wniesieniu niebezpiecznych wirusów i bakterii na powierzchni ubrań osób wchodzących na teren obiektów przemysłowych.

Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa w obiektach biurowych, handlowych lub podobnych proponujemy zabudowę na wejściu do obiektu  kabiny do dezynfekcji  wyposażonej w  automatyczny pomiar temperatury ciała, skaner rozpoznawania twarzy  osoby wchodzącej i porównanie z bazą danych (opcjonalnie). Wytwarzana za pomocą generatora ultradźwiękowego delikatna dezynfekująca  mgła jest bezpieczna dla ludzi i nie powoduje zabrudzeń czy niszczenia ubrań.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą – skontaktuj się z nami i poproś o przygotowanie BEZPŁATNEJ kalkulacji dla siebie. 
Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, dopytując o wszelkie wymagane dane, a następnie przygotują ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Kierownik ds. Usług Specjalistycznych

Janusz Maczuga
tel. 602 756 221
e-mail:  j.maczuga@cen-rat.bytom.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego CEN-RAT Sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i drogą telefoniczną. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż wyrażona przeze mnie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. Znam i akceptuję Politykę prywatności oraz postanowienia RODO.